Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Náš závazek k ochraně soukromí
Vaše soukromí je pro nás důležité. Chcete-li lépe chránit vaše soukromí nabízíme toto upozornění vysvětlující naší online postupy a způsob, jakým si můžete vybrat, zda chcete shromažďovat a používat informace, aby se. Aby se toto upozornění lze snadno najít, můžeme být na naší domovské stránce a na každém místě na může být povinna poskytnout osobní identifikační údaje.

Informace, které shromažďujeme
Toto oznámení se vztahuje na všechny informace shromážděné nebo předložené na těchto stránkách. Na některých stránkách si můžete objednat produkty, podat žádosti a zaregistrovat se k přijetí materiálu. Typy osobních informací shromážděných na těchto stránkách jsou:
Jméno
Adresa
E-mailová adresa
Telefonní číslo

Na některých stránkách můžete odesílat informace o jiných osobách. Například, pokud si objednáte dárek online a chcete ho poslal přímo příjemci, budete muset předložit adresu příjemce. V tomto případě jsou shromažďovány osobní údaje:
Jméno
Adresa
Telefonní číslo
Informace, které shromažďujeme
Informace o kreditní nebo debetní kartě - Pro správné zpracování těchto informací používáme procesory plateb třetích stran. Informace o vaší kreditní nebo debetní kartě nebudou nikde na tomto webu uloženy.
Používáme informace, které poskytnete o ostatních, abychom odeslali výrobek a potvrzili doručení pouze při objednávce. Tyto informace nesdílíme s jinými externími subjekty, než s nimiž je třeba provést objednávku.
K odpovědi na e-mail, který jsme obdrželi, používáme odpověď na e-mailovou adresu. Tyto adresy se nepoužívají k žádnému jinému účelu a nejsou sdíleny s okolním světem.
Chcete-li získat aktuální informace o nových produktech a službách, můžete se zaregistrovat na našich webových stránkách. Informace, které zašlete na našich webových stránkách, nebudou k tomuto účelu použity, dokud nevyplníte registrační formulář. Kdykoli můžete kdykoli odhlásit naše aktualizace.
Nakonec jsme se nikdy nemá vliv na způsob, jakým obsah nebo používat online sdílení, aby nám poskytli osobní údaje, a nebude poskytovat možnost se odhlásit nebo jinak zakázat takové nesouvisející použití pro vás.
Náš závazek k zabezpečení dat
Chcete-li zabránit neoprávněnému přístupu, zachování přesnosti dat, a zajištění správného použití informací, jsme zavedli vhodné fyzické, elektronické a řídící postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme online.

Jak zpřístupnit nebo opravit vaše informace
Můžete se přihlásit ke svému účtu pomocí uživatelského jména a hesla, které jste vytvořili, když jsme zaznamenali, přístup ke všem osobním údajům, které shromažďujeme online.
Můžete také opravit faktické chyby ve svém osobním údajům zasláním spolehlivým zobrazit žádostí o chybě.
Chcete-li chránit vaše soukromí a bezpečnost, přijmeme přiměřené kroky k ověření totožnosti před udělením přístupu nebo opravou.

Jak nás kontaktovat
Máte-li další dotazy týkající se těchto zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás.

zpět
Copyright @2020 www.fitnessclubujezd.cz
Značka sportovní oblečeníTenisky online,Nová sportovní bunda,Značkové dámské oblečení